KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14855477
nr 1485 5477
Barbro Gustafson
(f. 1936), Sverige
Oljemålning, "Stenen i vattnet". Signerad, daterad -88. Olja på duk, 48x47 cm, yttermått inklusive ram: 49x48 cm
Barbro Gustafson, svensk bildkonstnär född 1936.
Utrop:
700 kr
Såld:
900 kr
måndag 29 augusti 2022
kl 18:55:24
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)